Для чого потрібна ортопедична подушка?

Семья

У наш час можна досить часто почути скарги на болі в спині. Навіть якщо Ви і не є власником цієї неприємності, то спину все одно слід берегти. Дуже важливо це робити під час сну, адже в нічний час спина та шия повиннi відпочивати. В інший час доби це зробити не вдасться.

Для повноцінного відпочинку, а також для того, щоб відбувалося нормальне постачання тканин головного мозку киснем, хребет під час нічного відпочинку має розташовуватися в правильному положенні. У цьому йому можуть допомогти ортопедичні подушки, які створені спеціально для того, щоб приймати правильне положення під час сну, забезпечуючи підтримку голові і шиї.

Як купити ортопедичну подушку?

Якщо Ви з тих людей, хто вважає за краще обходитися без подушок під час сну, то ми повинні зауважити, що фахівці цього робити не рекомендують. Такий спосіб нічного відпочинку не дозволяє м’язам розслабитися і віджимає судини, внаслідок чого погіршується кровообіг. Найоптимальнішою позою для хребта вважається поза на боці.

При виборі подушки ортопедичної важливо розуміти, що вона не вилікує Вас від хвороб спини. Її головним завданням є забезпечення повноцінного відпочинку хребту, а також профілактика розвитку остеохондрозу. Досягненню цієї мети сприяє спеціальна анатомічна конструкція подушки. Часто такі вироби оснащені одним або двома валиками, розміщеними уздовж їх країв.

Вибираючи такий виріб, впершу чергу слід звертати увагу на висоту валика. Вона може варіюватися від 8 до 14 сантиметрів в різних моделях. Щоб добитися потрібного ефекту від вироби, необхідно вибрати висоту, яка буде зручна саме Вам, спираючись на свої особисті переваги.

Для того щоб правильно визначити цей параметр, потрібно його розрахувати. А зробити це можна відмірявши ширину плеча, прочертивши візуальну лінію від основи шиї до його краю. Припустимо, у Вас вийшло 9 сантиметрів. Потрібно враховувати, що плече продавлює матрац під час сну, тому додамо 1-2 сантиметри. У підсумку виходить висота в 10-11 сантиметрів. Один сантиметр різниці можна допустити.

Де ортопедичні подушки купити?

У компанії Penelope Bedroom Ви можете знайти якісну ортопедичну подушку за ціною прийнятною для багатьох.

Асортимент магазину представлений:

– подушками;

– ковдрами;

– наматрацники;

– різними аксесуарами;

– товарами для дітей.

Магазин пропонує своїм клієнтам тільки перевірені товари, тому в якості можете не сумніватися.

Джерело: http://penelopebedroom.com.ua/podushky/podushky-ortopedichni/ 

Оцените статью
Добавить комментарий